Certyfikaty energetyczne, Świadectwa energetyczne, Kraków i okolice, Polska

Pracujemy na licencjonowanym oprogramowaniu do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej i projektowanej charakterystyki energetycznej budynku ARCADIA -TERMO uwzględniającym najnowsze WT2017. Wykonujemy również Analizy zastosowania alternatywnych i odnawialnych źródeł energii do projektów budowlanych oraz użytku indywidualnego.

Posiadamy ubezpieczenie OC, legitymujemy się uprawnieniami budowlanymi, należymy do Izby Architektów RP, a także posiadamy wpis do Centralnego rejestru charakterystyki energetycznej na stronie Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju . Zgodnie z dyrektywą unijną jesteśmy upoważnieni do realizacji świadectw charakterystyki energetycznej na terenie Polski.

CERTYFIKATY WYKONUJEMY dla lokali od 150zł oraz od 200zł brutto dla budynków jednorodzinnych i od 350zł brutto dla budynków wielorodzinnych i obiektów użyteczności publicznej oraz zamieszkania zbiorowego. Cena uzależniona jest od powierzchni.
TAKIEGO ŚWIADECTWA POTRZEBUJĄ PAŃSTWO PRZY SPRZEDAŻY BĄDŹ WYNAJMIE DOMU LUB MIESZKANIA PO 9 MARCA 2015 R.

Usługa obejmuje mieszkania, domy nowe, jak również rozbudowywane i modernizowane, o konstrukcji tradycyjnej, szkieletowej, prefabrykowanej itp.

ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ określane jako CERTYFIKATY ENERGETYCZNE wykonujemy wg WT 2017, rozporządzenia obowiązującego dla budynków dla, których wniosek o PNB został złożony począwszy od 01-01-2014, dla budynków przed tą datą nadal obowiązuje rozporządzenie z dnia 06-11-2008 i dla tych obiektów również realizujemy dokumentację.

Pracownia Architektury Elipsa s.c. w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na usługi certyfikacji energetycznej budynków rozpoczęła od roku 2009 działalność związaną z realizacją świadectw charakterystyki energetycznej dla budynków oddawanych do użytkowania, budynków istniejących, a także mieszkań i lokali podlegających zbyciu lub najmowi oraz budynków podlegających termomodernizacji.

Specjalizujemy się w domach jednorodzinnych, budynkach wielorodzinnych, halach (od 200 do 5000 m2), warsztatach, budynkach użyteczności publicznej (szkoły, szpitale, dworce kolejowe, budynki urzędowe itp.) oraz zamieszkania zbiorowego (hotele, motele, akademiki itp.), biura, budynki biurowe, lokale biurowe, działalność usługowa, a także w obiektach przemysłowych o dużej kubaturze.

Celem biura jest dostarczanie usług dotyczących certyfikacji energetycznej. Ważną zaletą  jest dopasowywanie do nietypowych wymagań i oczekiwań klientów indywidualnych i firm.

Otrzymują Państwo gwarancję wykonania projektu certyfikatu energetycznego i terminu usługi. Na specjalne życzenie wykonujemy obliczenia w 24H w tej samej cenie. Załączamy aktualne uprawnienia z kontaktem do projektanta.

Służymy Państwu również wiedzą i doświadczeniem z zakresu doradztwa energetycznego.
Oferujemy przystępną cenę, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów i krótkich terminów. Zlecenia wykonujemy na terenie całej Polski.

Zapraszamy  na stronę biura projektów PRACOWNIA ARCHITEKTURY I RYSUNKU ELIPSA S.C., przy realizacji projektu w naszej pracowni certyfikat i projektowana charakterystyka w cenie projektu

                                                                                                         MPOIA | PROJEKTY ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANE